עמוד הבית
שירותים עבור חברות קטנות ובינוניות

כל מה שאתם צריכים זה נתב – את כל השאר אנחנו מספקים

מהיום יכולה חברה בינונית וקטנה לקבל את כל מגוון שירותי האינטרנט, טלפוניה, אבטחת מידע ואירוח דרך ספק אחד. אנו מספקים עבורכם את הכל: מהטמעת קווי התקשורת, דרך מרכזיות ועד הגנה על דואר אלקטרוני.

אין צורך לרוץ בין ספקים, לרכוש ציוד יקר, תוכנות ורישונות. אינטרנט בינת מטמיעה עבורכם את המערכות האופטימליות לעסק שלכם - ובמחיר המשתלם ביותר - ומפנה עבורכם את הזמן כדי שתוכלו להתמקד בעסק.

שירות ברמה אחרת

אנו מתמקדים בלקוחות עסקיים בלבד, מה שמאפשר לנו לספק יחס אישי ותמיכה ישירה של טכנאי מקצועי המטפל בכל קשת הצרכים של הלקוח. בנוסף לכך משמשת אינטרנט בינת יועץ בר סמכה המייעץ לכם בכל נושאי התקשורת ודואג תמיד שתשיגו את האופטימום במחיר המשתלם ביותר.

אינטרנט

שירותי אינטרנט מתקדמים, הכוללים תשתית ותוכן בחבילה אחת (איכות הפס הטובה והאמינה ביותר לחו"ל, שירותי תקשורת מאובטחת (VPN) ועוד.

טלפוניה

שירותי הטלפוניה שלנו כוללים תקשורת פנים ארגונית, ארצית ובינלאומית באיכות ובמחירים הטובים ביותר. בנוסף אנו מספקים שירותים מתקדמים, כמו מרכזיות ונתבים וירטואליים, החוסכים בציוד יקר.

אבטחת מידע

שירותי אבטחת המידע שלנו מספקים את ההגנה המתקדמת ביותר מפני סכנות ברשת באמצעות שירותי אבטחה מנוהלים.

שירותי אבטחת מידע מנוהלים מאפשרים ללקוחותינו ליישם אבטחת מידע מתקדמת עבור התקשורת הארגונית ללא צורך להוציא כסף על רכישת ציוד יקר, עם גמשיות מירבית להסיר שירותים או לבצע שדרוג מיידי.

מעבר לכך, שירותי אבטחת מידע מנוהלים חוסכים ללקוח את הכאב ראש של דאגה לנושא אבטחת המידע בארגון: אנו מעמידים לרשות הלקוח הקטן ביותר מדיניות אבטחה של מומחים הדואגים לעדכונים, פטצ'ים, הגנה על דואר אלקטרוני, על תקשורת אינטרנט ועוד – מבלי שהלקוח יצטרך לדאוג לדבר.

אירוח (Hosting)

אינטרנט בינת מספקת שירותי אירוח באמצעות מרכז מידע מתקדם המאפשר לכל לקוח, גם הקטן ביותר, לממש מדיניות גיבוי ושרידות עסקית מקצועית.

באמצעות שירות האירוח שלנו יכול הארגון לבצע גיבוי ולהקים אתר שרידות עסקית, תוך יישום הטכנולוגיות המתקדמות ביותר כגון שרתים וירטואליים, ולחסוך בעלויות הקמת מערך גיבוי עצמאי.

 

למידע נוסף על סל השירותים שאנו מספקים לחברות בינוניות וקטנות, צרו עמנו קשר בצורה הנוחה לכם: מלאו טופס,

התקשרו 03-7688888, או שלחו מייל: כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

 

צרו קשר


אנא הוסיפו אותי לרשימת תפוצה (עדכונים, מאמרים ומידע על שירותים – אחת לחודש בלבד)