עמוד הבית אבטחת מידע
אבטחת מידע

securityהגנה על התקשורת הארגונית באמצעות שירותים מנוהלים

אינטרנט בינת מספקת אבטחת מידע במודל של שירות מנוהל המהווה מהפיכה בתחום אבטחת תקשורת ארגונית. שירות זה מבוסס על גבי מחשוב ענן, ומספק מספר יתרונות חשובים עבור הארגון העסקי:

אבטחת מידע ללא הוצאות על ציוד

המודל של שירות מנוהל מאפשר ליישם אבטחת מידע מתקדמת לתקשורת הארגונית ללא צורך להשקיע בציוד ותוכנות יקרות (כגון firewall, תוכנות הצפנה וכלים להגנת דואר אלקטרוני).

אנו מנהלים עבורכם את מדיניות האבטחה

שירותי אבטחה מנוהלים חוסכים מצוות ה- IT את מלאכת ניהול מדיניות האבטחה, כולל עדכונים בלתי פוסקים, ריצה אחרי איומי אבטחה חדשים ויישום כלי אבטחה חדשים.

החיסכון והייעול גדולים אף יותר כאשר מדובר בחברות עם מספר אתרים: באמצעות שירותי אבטחה מנוהלים יכולות חברות לנהל מדיניות אבטחת מידע כוללת ואחידה לכל הסניפים ולכל העובדים, מה שלא היה אפשרי בעבר בשל הקושי הטכנולוגי והלוגיסטי.

אבטחה ממוקדת ליעילות מרבית

באמצעות השירותים המנוהלים שלנו יכולים ארגונים ליישם מדיניות אבטחה בכל הרמות: מהברזלים, דרך שרתים, אפליקציות וסניפים.

המומחים שלנו מיישמים אבטחה המותאמת בדיוק מרבי לצורכי מערכות הלקוח. לדוגמה, שירותי Firewall ו- IPS (Intrusion Prevention System) המכווננים ישירות לשרת או לאפליקציה ספציפיים, כך שלא ייפגעו ביצועי שאר המערכות בארגון.

גמישות מרבית

המודל של שירותים מנוהלים מגלם את כל היתרונות של מחשוב ענן: ללקוח יש גמישות מרבית בשדרוג רמת האבטחה, הוספת כלים חדשים, הגנה על מספר אתרים, על עובדים חדשים, ועוד.

הטכנולוגיות המתקדמות ביותר

לרשותנו עומדות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום אבטחת מידע, כגון Secure Web Gateway של חברת Zscaler, המאפשרים לאבטח תקשורת חוץ ארגונית, כולל דואר אלקטרוני, גלישה ושימוש ביישומי ווב, וליישם מדיניות אינטרנט עבור עובדי החברה – בכל מקום בעולם ועל כל מכשיר נייד.

אנו מיישמים את כלי האבטחה המתקדמים ביותר, מ- firewalls, דרך כלי סינון דואר אלקטרוני ועד כלים לאבטחת יישומי ווב.

שירותי אבטחת מידע על גבי ענן

מהיום יכולות חברות ישראליות ליהנות משירותי אבטחת מידע מבוססי ענן של חברת Zscaler.

ענן האבטחה של Zscaler מגן על תקשורת האינטרנט של חברות ועובדים בכל מקום בעולם ועל כל מכשיר - כולל טלפונים חכמים.

שירותי האבטחה של Zscaler כוללים את עדכוני האבטחה המתקדמים ביותר וכוללים דואר אלקטרוני, אפליקציות Web 2.0 (כמו Facebook ו- Youtube) ואפליקציות עסקיות מבוססות Web (כגון SalesForce ו- Gmail)/

ההצטרפות של אינטרנט בינת לענן של Zscaler מאפשרת לחברות ישראליות לאבטח תקשורת אינטרנט באמצעות Zscaler, ולקבל זאת כשירות מקומי עם התמיכה של אינטרנט בינת.

 

למידע נוסף על שירותי אבטחת המידע שלנו ולייעוץ ללא התחייבות, צרו עמנו קשר בצורה הנוחה לכם: מלאו טופס, התקשרו 03-7688888, או כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת .

 

צרו קשר


אנא הוסיפו אותי לרשימת תפוצה (עדכונים, מאמרים ומידע על שירותים – אחת לחודש בלבד)